Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Stovyklos „Draugai“ žiemos siurprizas vaikams - bendra stovykla su Ukrainos jaunimu!

2017-09-27 16:24:23

2016 m. gruodžio 26-30 dienomis Mažeikiuose įvyko žiemos stovykla „Draugai“, organizuota VšĮ Vaikų ir jaunimo centro „Džiaugsmo slėnis“.

Mūsų buvo nedaug, tačiau vadovai ir stovyklautojai, dar pilni Kalėdinių įspūdžių, tikrai jaukiai ir linksmai praleido laiką.

Netikėtu siurprizu vaikams tapo stovyklavimas drauge su jaunimu iš Ukrainos. Turėjome galimybę pažinti jų šalies istoriją, papročius, kultūrą, mokėmės šokių ir dainų, kalbėjome bendrine anglų kalba bei mokėmės ukrainiečių kalbos pagrindų.

Stovyklos metu netrūko ir kitų pramogų. Kasdien keliaudavome į SPA Saurida baseiną, laipiojome specialiomis sienelėmis Mažeikių techninės kūrybos centre bei žaidėme įvairius žaidimus. Vakarais netrūkdavo šokių, kurie leido atsiskleisti neįtikėtiniems stovyklautojų talentams. Beje, mokėmės jau tradicija tapusį „Sido“ šokį. Po tokių aktyvių veiklų norėdavosi ir atsikvėpti, todėl, pasidarę šiltos arbatos, žiūrėjome filmus, rengėme šaškių turnyrus, žaidėme stalo žaidimus, vienas kitam darėme atvirukus. Visa tai padėjo susibendrauti, pažinti vienas kitą ir, žinoma, paliko daug gražių prisiminimų.

Laikas bėgo greitai, tad netrukus teko atsisveikinti. Lauksime naujų įspūdžių 2017 m. vasarą!

Iki susitikimo stovykloje „Draugai“!

 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)