Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Stovykloje „Draugai“ - smagus vaikų šurmulys

2013-03-04 15:01:31

2013 m. sausio 1 – 6 dienomis stovykloje "Draugai" šurmulio užteko: vaikai sportavo, dainavo, muzikavo, šoko, lankė meno būrelius ar tiesiog bendravo. 

Stovykloje veikė darbų (minkštų žaisliukų siuvimo), dailės, šokių, muzikos būreliai,  vaikai sportavo, vyko šokių maratonas, sporto šventė „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Kiekvieną dieną visi draugiškai lankė linijinių šokių repeticijas.

Vaikai su vadovais aplankė Telšių „Alkos“ muziejų, kur vyko edukacinė programa „Slaptieji raštai ir ženklai“, susipažino su Telšių miestu. Savanorė Aušra Ralytė vedė „Neagresijos programą“ vaikams. Folkloro vakarą vedė ir koncertavo Telšių kolektyvas „Spigėns“.

Kiekvieną rytą vaikai pradėdavo nuotiakinga mankšta, ir diena pasibaigdavo arba kino seansu, arba diskoteka. Ypatingą vietą stovyklos metu turėjo veikęs „Stovyklos paštas“ – rašytines padėkas iš vaikų gavo visi vadovai, vaikai tarpusavyje dalijosi įspūdžiais ir kontaktais.

Vakaro renginiai buvo ne tik pramoga: pagrindiniams jų reikėjo ruoštis visos stovyklos metu. Tai talentų šou ir baigiamasis stovyklos vakaras, kuriame dalyvavo stovyklaujantys vaikai ir vadovai, Kalėdų Senelis su Pepe Ilgakojine.

Puikią atmosferą ir geranorišką nuotaiką stovykloje padėjo sukurti nuostabūs vadovai iš Mažeikių, Tirkšlių, Telšių. Jauni, aktyvūs ir kūrybingi stovyklos vadovai padėjo vaikams geriau pažinti vieniems kitus, mokytis, bendrauti, ilsėtis ir turiningai leisti laiką.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)