Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Smagiai praėjo dienos stovykla Mažeikiuose

2015-09-23 17:08:29

Birželio 18 dieną stovykla „Draugai“ pakvietė pradinių klasių moksleivius į Vasaros Dienos stovyklą. Stovykla įsikūrė Mažeikiuose Kalnėnų pagrindinėje mokykloje. 5-ios dienos stovykloje prabėgo labai greitai. Ruošdamiesi stovyklos uždarymo šventei, vaikai nuolat klausinėjo: „Ar tikrai jau stovykla baigiasi?“

Veiklos ir užsiėmimų stovykloje netrūko. Kiekvienas rytas stovykloje prasidėdavo smagia mankšta ir skaniais pusryčiais. Vaikai lankė dailės, teatro, žurnalistikos užsiėmimus, šoko linijinius šokius, ypač aktyvūs buvo sportinėje veikloje. Vadovų surengtos krikštynos, karaokė, įvairūs popietiniai renginiai neleido vaikams nuobodžiauti. Visiems patiko išvyka į radijo stotį „Mažeikių aidas“, o Mažeikių muziejuje tiek vaikai, tiek vadovai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėje programoje „Pažintis su tošininkystės amatu“. Pakviesti kalvio Česlovo Pečetausko, vyko į jo kalvę Viekšniuose. Kalvis pademonstravo, kaip iš metalo galima nukaldinti pasagą, žiedlapį, netgi kaklo papuošalą, o vėliau vaikams surengė vaišes.

Dienos stovykloje „Draugai“ stovyklavo 34 vaikų ir vadovų būrys iš Mažeikių miesto ir rajono. Rajone gyvenantiems vaikams Mažeikių specialioji mokykla suteikė nakvynę. Puiki vadovų komanda subūrė vaikus į draugišką, linksmą ir aktyvų kolektyvą. Vaikai džiaugėsi rūpestingais ir energingais vadovais, piešė jiems piešinius, dovanojo gėles ir sakė padėkos žodžius. Stovyklos uždarymo šventėje tėveliams ir svečiams visi dainavo jau stovyklos himnu tapusią dainą „Draugai“ ir dauguma braukė džiaugsmo ašarą. Gaila, kad tenka trumpam  išsiskirti, smagu, kad tampama draugais!

 

Stovyklų idėjos globėjas:

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ (www.gvaikupasaulis.lt)

 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)