Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Prancūzės savanorės 2014 m. įspūdžiai stovykloje „Draugai“

2016-03-23 13:37:33

Savanorės iš Prancūzijos Sarah El Badri įspūdžiai po 2 mėnesių darbo su vaikais Lietuvoje, stovykloje "Draugai" 2014 metais. 

Esame nuoširdžiai dėkingi Sarah už jos iniciatyvą:)

Ir 2015 m. stovykla priims savanorius ne tik iš Lietuvos, tačiau ir užsienio šalių. Ir vadovų, ir stovyklautojų laukia įdomi patirtis ir ypatingai intensyvi bei smagi vasara!  

Sarah laiškas:

 

Prisiminimai ir įgūdžiai visam gyvenimui: 

vasara stovykloje “Draugai” 

Nori praleisti vasarą kiek kitaip?

Stovykla Draugai yra visiems - tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vadovų amžiaus vidurkis siekia 20 metų, ir jie savanoriauja – dirba su vaikais, prižiūri juos. Jie visi turi skirtingų įgūdžių, o tai leidžia stovykloje paruošti įvairių užsiėmimų vaikams. Tėvai gali būti užtikrinti, kad jų vaikai bus saugūs ir užimti pagal skrupulingai paruoštą tvarkaraštį. Per visa tą laiką tėvai galės nesirūpinti, ką jų angelėliai veikia!


Stovykla Draugai – viskas kaip seniau.

Viena pamaina trunka 10 dienų. Tai reiškia, kad per 10 dienų vaikai bus toli nuo televizorių, kompiuterių bei skambančių telefonų… Žaidimai, bendravimas ir grynas oras: kas gali būti maloniau? Išties, stovykla turi savo filosofiją, kuri yra integruota į programas. Sveikas protas sveikame kūne galėtų būti organizacijos moto. Atostogų laikas yra pilnas sporto, dailės, šokių, užsienio kalbų pamokėlių, renginių… Vaikai dalyvauja ir kuria, ir visa tai daro šią vietą labai ypatinga.

Stovyklos patirtis

Vaikui atvykus į stovyklą, jis turi progą praleisti laiką smagiai. Jis bus labai patenkintas dėka skirtingų veiklos rūšių, laiko, praleisto su kitais vaikais ir lyderiais, bet visų pirma jis išmoks savarankiškumo. Iš tikrųjų vaikai laikosi stovyklos taisyklių ir tuo pačiu atranda naujų žmonių bei naujų dalykų. Būna labai jaudinantis momentas, kai pamatai, kaip jie pagaliau ima gerbti ir net saugoti vienas kitą. Tačiau vadovai neturi būti pamiršti. Dirbas stovykloje – tai geras būdas pažinti tiek vaikus, tiek save patį. Vadovai nenori nuvilti nei vaikų, nei tėvų pasitikėjimo, taigi jie daro viską, kad tik vaikai šypsotųsi ir linksmai leistų laiką. Draugiška atmosfera ir bendros vertybės…  

    

Stovykla Draugai -  vieta tėvams, vaikams ir vadovams… Vieta, tinkama visiems!

Sarah El Badri, vadovė-savanorė, Prancūzija

Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)