Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Prabėgus 2017 m. vasaros stovykloms...

2017-10-31 14:12:56

Šiais metais stovykla pakvietė vaikus į Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją ir Platelių karišką miestelį. Kaip sako stovyklos direktorė Jūratė Gineitienė, stovyklautojų gyvenimo sąlygos turėjo privalumų - vaikai gyveno kambariuose, naudojosi reikalinga infrastruktūra - sporto salėmis, sporto aikštynais, kitomis reikalingomis patalpomis veikloms ir renginiams. Lietingos vasaros dienos stovyklautojams palaikė gerą nuotaiką - leido bendraamžių būryje smagiai leisti laiką vidaus patalpose.

Labai smagu, kad daug stovyklautojų atvyksta jau ne pirmą kartą, o tai padeda stiprinti ryšį tarp vaikų ir vadovų. Ypač džiaugiamės, kad jaunimas rodo iniciatyvą dalyvauti, organizuoti – taip auginamės naują vadovų kartą.

Ypač pastaruosius du metus stipriai jaučiame, kiek vaikams ir jų tėveliams prasminga veikla stovykloje, kiek naudingas ir reikalingas laikas, kurį vaikai gali praleisti saugiai, smagiai, bendraamžių iš visos Lietuvos būryje. Siekiame sukurti branduolį jaunimo, su kuriuo vykstame ir toliau planuojame vykti į jaunimo projektus užsienio šalyse, planuojame organizuoti jaunimo susitikimus Lietuvoje, toliau ugdyti stiprius ir geros širdies jaunus žmones – asmenybes.

Smagu girdėti vis daugiau padėkos žodžių ne tik iš vaikų, bet ir iš jų tėvelių. Tikime, kad suteikiame vaikams įspūdžių ir emocijų, kurios išlieka ilgam, ir suteikiame galimybių lavinti užsienio kalbas ne tik stovyklos būrelių metu, bet ir vadovų iš užsienio pagalba bei pasiūlymais dalyvauti tarptautiniuose jaunimo projektuose Lietuvoje ir užsienyje.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)