Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Naujametinė šventė Seni seni Raudonnosi

2016-03-23 13:39:08

Gruodžio 28 d. Vaikų ir jaunimo stovykla "Draugai" sukvietė vaikus ir tėvelius į Naujametinę šventę Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje "Seni seni Raudonnosi!".

Svečius pasitiko vedėjai - Nykštukas su Fėja, pasirodę kartu su mažais nykštukais, visi jie nuo pirmo šventinio muzikos takto įtraukė vaikus ir tėvelius į muzikos bei šokio ritmą.

Šventėje koncertavo Kalnėnų mokyklos jaunųjų dainorėlių ansamblis, vadovaujamas Rolando Daunio, šoko "Spindulio" šokėjai, vadovas Mindaugas Banys.  Dainas ir šokį keitė žaidimai, šventės scenarijus neleido nuobodžiauti nei vaikams, nei jų tėveliams.

Visą gruodžio mėnesį vyko "Tėvelių" loterija, kurią šventės rengėjai užbaigė renginio metu - vaikai traukė laimingus bilietus ir garsino laimėtojus. Laimėjimus, kuriuos suruošė Labdaros ir paramos fondas "G vaikų pasaulis", krautuvėlė "Mažoji gryčia", UAB "Vaigreda", UAB "ATEA", Knygynas "Pegasas",  UAB "Bigso", SPA Saurida, gaus 10 Mažeikių rajono žmonių. Daliai jų dovanos buvo įteiktos šventės metu, kitiems laimėtojams - pirmomis sausio dienomis. 

Be to, ir šventės metu vyko loterija vaikams, kur kiekvienas bilietas buvo laimingas! Vaikams atiteko Prekybos centrų IKI, RIMI, Telšių kabelinės televizijos "Parabolė" suruoštos dovanėlės. 

Visą gruodžio mėnesį renginio organizatoriai kvietė vaikus dalyvauti piešinių konkurse "Kaip aš įsivaizduoju Mažeikių Kalėdinę eglutę". Šventės metu Stovyklos "Draugai" vyriausia vadovė Gedvilė Gineitytė paskelbė piešinių konkurso nugalėtojus, kuriais tapo Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos mokiniai:  

I vietą laimėjo Tadas Čiginskas, II vietą - Modestas Juška, III vietą - Kornelija Liaugminaitė. Visų piešusių vaikų ir nugalėtojų laukia Labdaros ir paramos fondo "G vaikų pasaulis" dovanos. 

Kaip gali vykti šventė be Kalėdų Senelio ir Snieguolės?? Renginį vainikavo jų atvykimas, vaikai ir suaugę deklamavo eilėraščius, skyrė linkėjimus visai Mažeikių rajono bendruomenei...

Džiugu, kad iš šventės visi vaikai išėjo nešini dovanomis, pilni geros nuotaikos ir emocijų! Liko nesuvalgytų saldainių, liko neparagauti kalėdiniai imbieriniai nameliai, specialiai šventei dovanoti Beatos Nicholson... Nameliai atlaikė kelionę iš Vilniaus į Mažeikius, viena kita tvorelė nukrito, tačiau nuo to tik smagiau ir natūraliau... Gardumynai laukia vaikų!!

Dėkojame TV "Roventa", laikraščiui "Santarvė", Rolandui Dauniui ir Jūratei Fridrikienei už šventės organizavimą bei viešinimą! O stovykla "Draugai" vaikus ir jaunimą kviečia į draugiškiausią stovyklą - susitiksime 2015 m. vasarą!

 

     

                          Beatos Nicholson dovanoti imbieriniai nameliai

    

Daugiau nuotraukų iš renginio galite pamatyti                                                 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.873826329306369.1073741850.493549784000694&type=1

Video reportažą iš šventės galite pamatyti                                                    https://www.facebook.com/video.php?v=874166592605676&set=vb.493549784000694&type=3&theater
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)