Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


„Muzikinė kelionė per Europos kultūras“

2017-05-11 14:59:53

VšĮ VJC "Džiaugsmo slėnis" nori pasidžiaugti, jog šią vasarą Žemaitiją lankys jaunimas net iš septynių skirtingų Europos šalių! 

Organizacija gavo Erasmus+ programos finansavimą įgyvendinti tarptautinius jaunimo mainus "Musical Trip Through European Cultures" kartu su partneriais iš Rumunijos, Turkijos, Slovakijos, Airijos, Ukrainos ir Italijos!

Susidūrę su žmonėmis iš kitų kultūrų, pamatome skirtumus, atsiradusius iš skirtingos kultūrinės patirties. Tampa įdomu pažinti žmones giliau, perprasti jų mąstymą, elgesio savitumus, bendravimo būdus. Neretai dėl to patenkame į keistas situacijas ir nesusipratimus. Kad tokių nesusipratimų būtų kuo mažiau ir tarpkultūrinė komunikacija paliktų tik gerus įspūdžius, nutarėme iš arčiau susipažinti su Europos šalių kultūriniais savitumais ir išskirtiniais bruožais per muziką, šokį ir teatrą.

Sieksime skatinti tarptautinę jaunimo komunikaciją per kūrybą, bendras veiklas; pažinti kitų šalių kultūras; keistis gerąja patirtimi; ugdyti jaunų žmonių solidarumo jausmą, skatinti toleranciją. Pagrindinė projekto tema yra muzika, šokis ir teatras. Galutinis projekto akcentas – visų dalyvių kūrybinis pasirodymas - muzikinis spektaklis. Muzika, teatras, šokis – kaip neformali  jaunimo ugdymo priemonė - jungia, vienija, skatina kūrybai, draugystei, pažinimui įvairaus amžiaus, įvairių tautybių žmones. 

Projekte dalyvaus 16-29 m. jaunimas iš šešių užsienio šalių ir Lietuvos, po 6 dalyvius kiekvienoje grupėje.

Projekto partneriai: 

- VšĮ Vaikų ir jaunimo centras "Džiaugsmo slėnis", Lietuva;
- Asociatia Bolyongó Színházi Egyesület, Rumunija;
- E-gençlik Dernegi, Turkija;
- YOUth Connect,  Slovakija;
- Cuisle Avondhu, Airija;
- Non-governmental organisation «All-Ukrainian Non-Governmental Organisation «Poruch», Ukraina;
- MEET Project, Italija.

 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)