Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Lietuvos kultūros taryba skyrė dalinį finansavimą kultūros ir meno projektams

2014-05-16 14:00:25

VšĮ Vaikų ir jaunimo centras „Džiaugsmo slėnis“  vasaros stovyklų metu įgyvendina projektą „Kelionė po Europą šokio ir muzikos ritmu“. Projekto tikslas – mokyti vaikus ir jaunimą Europos muzikos ir šokio kultūros pagrindų, skatinti juos groti, šokti, kurti ir dalyvauti įvairiose kultūrinės edukacijos veiklose.

Projektas buvo teikiamas Lietuvos kultūros tarybos organizuojamam  kultūros ir meno projektų finansavimo konkursui. Gauto dalinio finansavimo dėka  įgyvendinsime dalį numatytų veiklų ir surengsime kultūrines edukacines vaikų vasaros stovyklas.

Šiame kūrybiniame-edukaciniame projekte stovyklautojai tobulins savo kompetencijas šokio ir muzikos srityse, įgyvendins idėjas, atskleis talentus ar net nugalės baimes. Taip pat geriau pažins Europą, atskirų šalių kultūrą.  Dalyvavimas kūrybinėje bei organizacinėje veikloje, užmezgant naujas pažintis, linksmai mokantis, bendraujant bei pažįstant kitas kultūras praplečia akiratį, suteikia galimybę savarankiškai siekti kūrybinių idėjų įgyvendinimo, kompetencijų gerinimo. Tokiu būdu muzikinių ir choreografinių gebėjimų  lavinimas, mokymasis gali tapti puikia laisvalaikio praleidimo priemone bet kokio amžiaus vaikams.

Stovykloje vaikai kurs muzikinius spektaklius, lankys kasdienes repeticijas ir ruošis finalinio renginio pristatymui, į kurį kviečiami dalyvių tėveliai, draugai, miesto bendruomenė, turistai.  Bus kuriami muzikinių spektaklių video įrašai bei nuotraukų galerijos.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)