Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Klasikinės pasakos atgijo moderniame vaidinime

2018-10-08 10:10:48

Mūsų vasara prasidėjo ne tik stovyklos „Draugai“ pirmąja pamaina, bet ir tarptautiniu Lietuvos ir Lenkijos jaunimo susitikimu „Muzikinė kelionė iš Lietuvos į Lenkiją“.


Birželio viduryje po 12 jaunuolių iš kiekvienos šalies, Jaunimo reikalų departamento dalinio finansavimo dėka, turėjo galimybę praleisti savaitę gyvendami, veikdami, kurdami, šokdami bei dainuodami visi kartu.


 

Nors lietuvių jaunimas ne kartą lenkia kaimynus savo anglų kalbos žiniomis ir įgūdžiais, kalbos barjeras nesudarė didelio trukdžio, nes juk sukurti bendrą vaidinimą galima ir be daug teksto! :) Bendras veiklas palengvino ir tai, jog abi tautos turi panašias pasakas, kuriomis ir rėmėsi projekto dalyviai kurdami finalinį pasirodymą. Jaunimo inovatyvumu ir kūrybiškumu buvo galima įsitikinti stebint jaunimo repeticijas ir galutinį projekto vaidinimą, kurie nestokojo subtilaus humoro ir sumodernintų pasakų akcentų.Savaitė prabėgo, o prisiminimai liks ilgam – projekto dalyviai geriau pažino vieni kitų kultūras, atrado aspektų, kurie juos vienija, ir pastebėjo, kuo skiriasi vieni nuo kitų.Pačių jaunuolių sukurtą ir įgyvendintą muzikinį spektaklį galite pamatyti sekdami šią nuorodą https://www.facebook.com/stovyklaDraugai/videos/1885708958118096/


Nuotraukas galite peržiūrėti https://www.facebook.com/pg/stovyklaDraugai/photos/?tab=album&album_id=1885687448120247


Projektą dalinai finansavo Jaunimo reikalų departamentas prie SADM.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)