Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


„Jaunimas perima lyderystę Europoje”

2016-03-23 13:36:56

VšĮ Vaikų ir jaunimo centras „Džiaugsmo slėnis“ (stovyklos „Draugai“ organizatoriai) laimėjo Erasmus+ projektą „Jaunimas perima lyderystę Europoje” (“Youngsters Taking Over Leadership in Europe“). Projektas bus įgyvendinamas 2015 m. rugsėjo 2-11 dienomis kartu su partnerėmis organizacijomis iš Estijos ir Italijos – 12 jaunuolių ir 2 vadovai iš kiekvienos šalies.

Projekto poreikis – stebėdami įvairias apklausas, matome didelį susidomėjimą lyderystės temomis, ypač jaunimo tarpe. Savo organizacijos darbo praktikoje stebime, kad darbe su vaikais ir jaunimu, ypač paaugliais, yra reikalingas stiprus lyderis, gebantis aiškiai ir įtikinamai kalbėti, kūrybiškai mąstyti ir tuo pačiu būti draugas vaikams. Lyderystės tema yra aktuali dėl realaus poreikio ugdyti jaunus lyderius šiandien, norint pasiekti gerų rezultatų ateityje, kurie užtikrintų asmeninę ir visuomenės gerovę ne tik savo šalyje, bet ir visos Europos kontekste.

Projekto tikslas - padėti jaunimui suprasti lyderystės svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, mokytis lyderystės, ugdyti lyderio savybes. Siekiame skatinti tarptautinę jaunimo komunikaciją per kūrybą, bendras veiklas ir komandinį darbą; pažinti kitų šalių kultūras; keistis gerąja patirtimi; ugdyti jaunų žmonių savimonę, atsakomybę ir asmeninį įsipareigojimą.

Planuojamos veiklos: susipažinimas su lyderystės sąvoka, lyderystės pagrindų ir svarbos šiuolaikiniame pasaulyje suvokimas, viešo kalbėjimo įgūdžių ugdymas, kūrybiškumo lavinimas, gebėjimo suprasti komandos narius ir daryti jiems įtaką ugdymas. Baigiamasis projekto renginys "Geriausio jaunojo lyderio rinkimai".

Projektas siekia suvienyti dalyvių pastangas ir kūrybinį potencialą dabarties darbams, kurių pagrindu ir kuriama ateitis. Nesvarbu, kokioje šalyje gyveni, įgijęs lyderio savybių, išjudinsi visuomenę, jaunimą, verslą bet kurioje Europos vietoje.

Susidomėjai? Tau 16-19 metų? Nori dalyvauti šiame projekte? Rašyk ir registruokis el. paštu gabriele.gineityte@hotmail.com.

Projektas dalinai finansuojamas Erasmus+ programos. Dalyvavimas nemokamas.

   
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)