Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Jau trečią žiemą kartu vaikų ir jaunimo stovykloje „Draugai“!

2014-01-16 13:42:28

Žiemos stovykla „Draugai“ 2013, vykusi tarp didžiųjų žiemos švenčių, praėjo itin nuotaikingai. Vaikai ir jų vadovai-savanoriai, antrąją Kalėdų dieną susirinkę į Telšių specialiąją mokyklą, praleido kūrybingas ir sportiškas šešias dienas. Čia stovyklavo 29 vaikai ir jaunimas iš skirtingų Lietuvos kampelių, kurių pusė stovykloje „Draugai“ lankėsi jau ne pirmą kartą. Kai kurie vaikai, kaip patys sakė, stovykloje atostogas leido jau penktąjį kartą! Stovyklautojų noras dalyvauti veiklose, kurti, sportuoti ir rengti pasirodymus stebino vadovus, kurie jau ne pirmą kartą savanoriauja stovykloje.

 

Šešios stovyklos dienos prabėgo nepastebimai. Per šį laiką vaikai dalyvavo veiklose - būrių prisistatymas, krikštynos, kvadrato varžybos, linijinių šokių pamokos, piešimo, žaisliukų siuvimo, stalo žaidimų, muzikos, teatro, šokių bei sporto būreliai, „šarados“, estafetės, šokių maratonas, Talentų Šou. Be to, stovyklą „Draugai“ aplankė ir svečias - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto IV kurso odontologijos studentė Vaiva Bernotaitė, kuri vedė pamoką vaikams ir jaunimui apie taisyklingą dantų priežiūrą, dalino vaikams dantų priežiūrai reikalingas priemones ir informacines skrajutes bei atsakinėjo į vaikams kilusius klausimus.

 

Stovyklos finalinis vakaras, kurio metu vyko Talentų Šou, buvo gausus vaikų pasirodymų, kuriuos padėjo parengti vadovai-savanoriai. Šį vakarą filmavo Telšių kabelinė televizija „Parabolė“, tad vaikai buvo ypač patenkinti tokiu dėmesiu jiems. Per Talentų Šou išgirdome dainų, išvydome šokių bei vaidinimų, kuriuos stovyklautojai rengė nuo pat pirmos stovyklos dienos.

 

Kaip ir kiekvienos stovyklos pabaigoje vaikų laukė dovanos. Kaip jau įprasta, stovyklos idėjos globėjas Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ įteikė labiausiai pasižymėjusiems stovyklos metu vaikams nominacijas, kurias sugalvojo ir paskyrė patys vadovai-savanoriai.

 

Šįsyk nominacijos skirtos: šokių maratoną laimėjusi ketveriukė – Justinas, Paris, Emilija ir Angelė - užsitarnavo „Stovyklos šokėjo(s)“ vardą, Aušrai buvo įteiktas „Stovyklos badautojosJ“ titulas už menkas valgymo porcijas, Loreta ir Osvaldas gavo „Stovyklos jaunavedžiųJ“ nominaciją, nes tik susipažinę visos stovyklos metu labai draugiškai leido laiką kartu ir tuo pačiu prižiūrėjo jaunuosius stovyklautojus, Gretai įteikėme „Stovyklos Saulės“ nominaciją už niekad nedingstančią šypseną, energiją ir šilumą aplinkiniams, o Karolis buvo vertas nominacijos pavadinimu „Stovyklos kilnioji širdis“ už pagalbą ir stovyklautojams, ir ypač vadovams. Šie vaikai gavo atvirutes su jų įrašytomis nominacijomis bei po knygą, kurias fondui „G vaikų pasaulis“ dovanojo rėmėjas - leidykla Alma Littera.

Renginio pabaigoje stovyklautojus aplankė jau atostogų išėjęs Kalėdų Senelis (https://www.facebook.com/photo.php?v=687599194595751&set=vb.493549784000694&type=3&video_source=pages_video_set), kuris atgabeno vaikams šūsnį dovanų. Kiekvienas vaikas buvo apdovanotas diplomu už aktyvų dalyvavimą būreliuose ir renginiuose vaikų ir jaunimo stovykloje „Draugai“; Kalėdų Senelio saldumynais, skirtais PC RIMI, Telšių kabelinės TV „Parabolė“ ir UAB „Lirena“; taip pat Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ rėmėjų UAB „Turnoma“ ir UAB „BIGSO“ dovanomis.

 

Norime ypatingai padėkoti vis sugrįžtantiems stovyklos vadovams-savanoriams: Martinui Petraičiui, Monikai Nutautaitei, Juliui Vaičiuliui, Viliui Makiejevui, Gedvilei Gineitytei ir Gabrielei Gineitytei.

 

Be to, siunčiame didelį AČIŪ visiems padėjusiems bei prisidėjusiems prie žiemos stovyklos įgyvendinimo:

- Telšių specialiajai mokyklai (direktorius Kęstutis Saplinskas) ir tiesioginiam stovyklos kuratoriui Andriui Daciui ;

- Vaivai Bernotaitei, Rokui Gražiui, Dainiui Kėvišui ir Gintarei  Valentinavičiūtei - už savo draugų ir kolegų palaikymą!

 

Nuotraukas iš žiemos stovyklos galite rasti

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.686638601358477.1073741832.493549784000694&type=3 arba http://stovykladraugai.lt/galerija-68

 

Video iš Talentų Šou galite rasti

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.493549784000694&type=2  
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)