Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


Būk aktyvus, būk naudingas - būk visuomeniškas!

2014-04-02 12:00:11

VšĮ Vaikų ir jaunimo centras „Džiaugsmo slėnis“, kuris organizuoja vaikų ir jaunimo stovyklą „Draugai“, sulaukė puikių žinių iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - JRD).

JRD informuoja, kad Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo Komitetas priėmė sprendimą dalinai finansuoti VšĮ Vaikų ir jaunimo centro "Džiaugsmo slėnis" projektą, pateiktą  Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo 2014 metais finansuojamų projektų konkursui. Projektas vadinasi „Būk aktyvus, būk naudingas - būk visuomeniškas!“.

Taigi, antros pamainos metu, kuri vyks nuo birželio 27 iki liepos 3, sulauksime jaunimo iš Lenkijos – iš Kūrybinės veiklos centro, įsikūrusio Lešno mieste.

Į šią pamainą kviečiame jaunimą iš įvairių Lietuvos miestų. Jaunimą, kuriam bus įdomu pažinti draugus iš kitos šalies, bendrauti anglų kalba, susipažinti su kitos šalies tradicijomis ir kultūra. Su Lietuva Lenkijos jaunimą supažindinsime per mūsų tradicinius amatus – bitininkystę, žolininkystę. Keliausime pas vietinius bitininkus ir žolininkus, išmoksime lieti vaško žvakes, gaminsime saldumynus iš medaus.

Aišku, sportuosime, grosime, šoksime, piešime, dainuosime – visi kartu! Mažiausiai trimis kalbomis – lietuvių, lenkų ir anglų – bendrausime smagios ir įdomios savaitės metu!

 

 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)