Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Naujienos


2016 m. vasara baigėsi?! Baigėsi...

2016-09-14 09:47:50

2016 m. vasaros stovyklos „Draugai“ maratonas baigėsi. Ši vasara buvo ypač produktyvi ir darbinga, o skaičiai kalba patys už save:

- 9 pamainos Lietuvoje – Telšiuose ir Plateliuose, 1 užsienyje (Lenkijoje);

- 470 vaikų iš įvairiausių Lietuvos kampelių nuo pat Vilniaus, Trakų, Kauno, Alytaus iki Utenos, Šilutės, Naisių ir t.t. Iš jų – ne mažiau 170 remiamų ir rizikos šeimų;

- 56 SUPERINIAI vadovai-savanoriai iš visos Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Telšiai, Mažeikiai, Kėdainiai, Plungė).

Kad vaikų poilsis būtų ne tik smagus, tačiau ir naudingas, palietėme eilę temų – rimtų, jautrių, reikalingų: ekologija ir eko-draugiški vaikai, patyčių prevencija ir vaiko pasitikėjimo savimi stiprinimas, lyderio įgūdžių tobulinimas.

Vaikai rado save įvairiose veiklose – pradedant sporto užsiėmimais, meno ir kalbų pamokomis, animacijos ir knygų bei filmų gamybos studijomis, baigiant DĖMESIO valandėlėmis „Pokalbiai su vadovais“, inicijuotomis ir prigijusiomis vadovo Klaudo vedamais „Pokalbiais su Klaudu“ (www.klaudaszyle.lt).

Seniai tiek matėme ašarų išsiskiriant, seniai tiek gavome tėvelių/globėjų padėkų už darbą su jų vaikais...

 

Kaip ir kasmet sulaukėme didžiulės pagalbos iš būrio Rėmėjų ir Partnerių, kuriems organizacijos ir vaikų vardu norime tarti AČIŪ: Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui, UAB “Plungės kooperatinė prekyba“ VIČIŪNAI GROUP, „NORFOS“ labdaros ir paramos fondui, UAB „Aukštaitijos traktas“, UAB „Aurera“, Telšių miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui, UAB „Aisrija“, UAB „Senas miškas“, UAB „Elmaga“, UAB „Skogran“, VĮ Telšių miškų urėdijai, Telšių Naujamiesčio mokyklai bei Platelių universaliam daugiafunkciam centrui. 

Jau kelinti metai vaikus džiuginame skaniais pusryčiais ir užkandžiais bei riestainiais iš UAB „Cerera“ ir UAB „Riestlita“ (tai va iš kur tie linksmi pavadinimai – Barankų stovykla :)).

Jau antrus metus bendradarbiaujame su Švietimo mainų paramos fondu ir jų finansuojama programa TAPK. Šios programos dalinio finansavimo dėka turėjo galimybę stovyklos „Draugai“ kelialapio kainą sumažinti 30 proc., o socialiai remtinus vaikus į stovyklą pakviesti nemokamai!

Esame vis dar pilni įspūdžių, tačiau jau su nekantrumu laukiame kitų susitikimų su vaikais ir jaunimu mūsų organizuojamose stovyklose bei vietiniuose ir tarptautiniuose projektuose!

 

2016-17 m. rudens sezoną pasitinkame ir su idėja, ir realiu pasiruošimu jau ne tik ateinančią vasarą, tačiau ir per visas vaikų atostogas susitikti stovykloje “Draugai” - naudingai ir išradingai stovyklauti. 

 

Veikla vykdoma įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK („Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

   
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)