Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Stovyklų vietos


2017 m. vasaros pamainų informacija

ALSĖDŽIAI

Stovyklos "Draugai" šešios pamainos vyko Plungės rajone, Alsėdžių miestelyje Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos patalpose, Draugystės g. 6.

Apgyvendinimui skirtas 80 vietų gimnazijai priklausantis bendrabutis. Stovyklautojai apgyvendinti 2-4 vietų kambariuose su atskirais tualetais, dušai bendrai kiekvieno aukšto koridoriaus gale. Bendrabutyje naudojomės erdviais holais laisvalaikio metu, yra virtuvės ir skalbyklos patalpos.

Veiklos ir maitinimas (valgykloje) vyko gimnazijos patalpose (atstumas nuo bendrabučio iki gimnazijos - 60 m). Veikloms numatytos visos reikalingos patalpos - erdvi ir šiuolaikiškai įrengta aktų salė, muzikos ir kitos klasės bei erdvūs holai grupiniams užsiėmimams. Veikloms organizuoti naudojomės visomis gimnazijos turimomis techninėmis galimybėmis (garso kolonėlės, stacionariai įrengta multimedios įranga ir ekranai, muzikos instrumentai, kuriuos turime ir patys, ir skyrė naudojimui gimnazija).

Mokymosi, kūrybinio užimtumo, laisvalaikio veiklas, renginius organizavome vidaus salėse ir lauko aikštelėse. Viduje - sporto salė, choreografijos, imtynių bei treniruoklių salės, stalo teniso stalai holuose. Šalia gimnazijos - šiuolaiška danga įrengta krepšinio aikštelė, bėgimo takai, futbolo aikštynas bei smėlio tinklinio aikštelė. Gimazijoje veikia Plungės muzikos ir dailės mokyklų skyriai, dėl to galėjome naudotis šiomis klasėmis.

Svarbi maudynių vieta: šalia gimnazijos yra įrengtas didžiulio Alsėdžių tvenkinio smėlio pliažas su saugiai gilėjančiu krantu ir saugumui aptverta maudynių teritorija.

Miestelyje yra ambulatorija, biblioteka.
PLATELIAI

Stovykla Plateliuose organizuota stovyklavietėje šalia Šaltojo karo muziejaus (sukti į dešinę nuo muziejaus, į buvusį karišką miestelį :)). Adresas: Plokščių km., Platelių sen., Plungės raj.

Stovyklavietė Jus, vaikus ir tėvelius, sužavi nuostabia gamta – pušynais, didelėmis erdvėmis žalios dangos. Stovyklautojai apgyvendinti 70 vietų pastate, turėjome pakankamą skaičių dušų ir WC patalpų. Valgėme atskirame pastate, kuris mums priminė senus istorinius, sovietinius metus. Renginiams, vakaro šventėms, diskotekoms, filmų peržiūrų sesijoms buvo skirtas dar vienas atskiras pastatas.

Į stovyklą galima atsivežti savo dviračius, riedučius, riedlentes, kitą sporto inventorių, žvejybos įrankius, lauko kėdes, mėgstamas knygas – turėjome tinkamas vietas aktyviai ir ramiai veikloms. 


Stovyklavietė rudens metu


Šaltojo karo muziejaus teritorija


Šaltojo karo muziejaus teritorija