Sutartis
Atvykstant į stovyklą, galima atsivežti užpildytą sutartį su vaikų tėvais (globėjais)

Apie mus


Stovykla "Draugai" - tai mažas miestas dideliame pasaulyje, kuriame visi mylimi ir nestokojantys dėmesio. Čia priimame visus ir padedame atskleisti savo gebėjimus bei talentus, pozityviai mąstyti, pasitikėti savimi ir aktyviai gyventi. Tai organizacija, vienijanti vaikus nuo 6 metų amžiaus ir jaunimą iki 30 metų ir veikianti popamokinio bei laisvalaikio užimtumo srityse.

Stovyklas organizuojame jau šešeri metai, ir 2017 m. vasarą įgyvendinome net septynias stovyklos "Draugai" pamainas!

Maitiname 4 kartus per dieną. Visų laukia gardūs valgiai kaip namuose:) 

Pamainų laikotarpis: 10 dienų. Suteikiame galimybę stovyklauti kelias pamainas iš eilės. 

Į stovyklą atvyksta vaikai ir jaunimas iš įvairių Lietuvos miestų bei užsienio lietuvių vaikai. 

Plėtojame savanorystę. Stovyklos metu su vaikais dirba vadovai savanoriai - studentai, specialistai, vyresnių klasių mokiniai iš Lietuvos, JAV, Prancūzijos. Visiems stovyklos „Draugai" savanoriams suteikiamas apgyvendinimas ir maitinimas. Be to, kiekvienas savanoris gauna stovyklos „Draugai" partnerių dovanas. O geriausiai dirbantiems savanoriams dovanojamos išvykos į tarptautinius projektus užsienyje. Dažną savanorį užsiauginame iš savų stovyklautojų būrio. Didžiuojamės tuo!   

Organizuojame tarptautinius jaunimo susitikimus su grupėmis iš Ispanijos, Latvijos, Italijos, Estijos, Čekijos, Lietuvos-Lenkijos jaunimo mainų programas, su JAV ambasados Lietuvoje programa priimame jaunuosius kadetus. Patys vykstame į jaunimo mainų programas (Belgijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje). 

Stovykla „Draugai" kiekvienais metais su entuziazmu ruošiasi smagiems vasaros bei žiemos mėnesiams ir su nekantrumu laukia stovyklautojų. Įvairi kūrybinė veikla, žaidimai, sporto užsiėmimai, rūpestingi ir energingi vadovai suteiks stovyklautojams turiningą ir aktyvų poilsį! 

 

Informacija apie stovyklos "Draugai" pamainų vietas 


Nuolaidos:

Gerų kainų vasaros stovykla ALSĖDŽIUOSE 7-18 metų vaikams!

Vietoj 190 Eur mokėkite 133 Eur už 10 dienų stovyklą!

O vaikai, gaunantys nemokamą maitinimą mokykloje, mokės tik 9,50 Eur (skirti tik 45 kelialapiai).

Kainų skirtumą finansuoja programa TAPK2.


Dėl stovyklautojų registracijos:  stovyklos direktorė Jūratė Gineitienė, stovykladraugai@hotmail.com, 8-698-23726.

Dėl savanorystės (darbui su vaikais):  Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ direktorė Gabrielė Gineitytė, gabriele.gineityte@hotmail.com, 8-657-53131.